Подорожувати

Як переконатися, що Ви відчуваєте себе Комфортно під час подорожі

Цей пост спонсорується Cacique Intimates і включає посилання для відстеження. Для отримання додаткової інформації про відстеження посилань і про те, як відмовитися, будь ласка, відвідайте все про політику конфіденційності “не відстежувати” і “Cacique Intimates”, перш ніж переходити за будь-якими посиланнями, знайденими в цьому пості.

Минулого тижня я поділився тим, що я повинен мати в ручній поклажі, коли я подорожую, на цьому тижні я ділюся тим, як я забезпечую собі комфорт під час подорожі.

Давайте подивимося правді в очі, подорож може бути напруженим. Я думаю, що більша частина стресу, з яким ми стикаємося в подорожах, пов’язана з тим, що ми погано відпочили або погано підготовлені. Якщо ви достатньо відпочиваєте і готуєтеся, ваші подорожі, за винятком будь-яких непередбачених подій, що виходять з-під вашого контролю, повинні бути без стресу.

 

Одна з найважливіших речей для мене, щоб відчувати себе комфортно, – це носити правильний бюстгальтер! Я радий працювати з Cacique, щоб поділитися з вами своїми улюбленими бюстгальтерами з їх лінійки інтимних речей.

Вони супер зручні і вони супер милі! Мені подобається, наскільки вони зручні, і мені потрібно взяти з собою тільки один бюстгальтер, якщо мені потрібно взяти з собою що-небудь легке для поїздки!

Плануючи поїздку, Я обов’язково беру з собою відповідний одяг для погоди і все необхідне

Зручний бюстгальтер, схожий на той, що зображений тут (хіба він не такий гарний з острівними фруктами і мереживами на спині ?)
мій CPAP (тому що у мене апное сну)
зручне взуття
дощовик (якщо є шанс, що піде дощ)
зарядні, кабелі
камера для подорожей
Коли я говорю про комфорт, Я не маю на увазі перебування у вашій зоні комфорту. Подорож-це все для того, щоб побачити нові речі, зайнятися новими справами і познайомитися з новими людьми.

Коли я говорю про комфорт під час подорожі, я маю на увазі, що не потрібно постійно натягувати бюстгальтер (ви розумієте, що я маю на увазі!), Відчувати себе комфортно в літаку в куртці, тому що часто буває так холодно, і залишатися добре зволоженим (ось чому я завжди ношу з собою пляшку з водою).

До речі, з тих пір, як я почала носити цей бюстгальтер, я більше не смикаю свій бюстгальтер, щоб стягнути його або підтягнути бретельки, в цьому більше немає необхідності!

Чи знаєте ви, що я ціную в бренді Cacique? Від його фірмового стилю, заснованого на любові до себе, до його інклюзивних образів. Як кольорова жінка, це дуже важливо для мене. Я дійсно в захваті від цього бренду! Мені подобається, що в їх Голій колекції так багато відтінків. Тому що оголений не один і той же відтінок для кожної жінки!

Я купив для себе відтінок кави мокко в цьому стилі.

Я так радий почати працювати з Cacique, тому що в цьому році вони розширили свої розміри, тепер вони включають розміри смуг від 32 до 50, розміри чашок від A до K, а також розширили розміри одягу для сну і відпочинку! У минулому їх основним фокусом був розмір плюс, тому розширений розмір, який мене так схвилював! Тепер вони також розширили розміри купальників, і мені не терпиться їх випробувати!

Тссс! З сьогоднішнього дня і до 14 липня Cacique Intimates проводить свій піврічний розпродаж! Виберіть бюстгальтери, купуйте 1, Отримайте 1 безкоштовно, а всі інші бюстгальтери, купуйте 1, отримайте знижку 1, 50 %. Так що поспішайте на сайт, щоб зробити покупки до закінчення розпродажу!

Додаткові поради щодо упаковки, щоб вам було зручно:

Зберіть найнеобхідніше, залиште вдома те, без чого ви можете прожити, або купите в цілодобовому магазині
Обов’язково візьміть з собою що-небудь для читання або роботи, коли ви стоїте в черзі і т. д.
Використовуйте пакувальні кубики для ефективної упаковки (це допомагає, коли ви теж приїхали, легко знаходити речі)
Обов’язково упакуйте свої ліки в ручну поклажу (на випадок, якщо ваша перевірена сумка загубиться!)
Принесіть куртку з кишенями. Одягніть його або візьміть з собою. У літаках завжди холодно, і ви можете покласти телефон і навушники в кишені. (І не забудьте навушники!)
Просто дихайте і насолоджуйтеся подорожжю, щоб дістатися до місця призначення
Я люблю подорожувати. Коли я була маленькою дівчиною, мої батьки відправляли мене через всю країну з Флориди до Каліфорнії, щоб відвідати бабусю і дідуся на все літо. Я подорожувала з однією з моїх сестер, і так, ми були неповнолітніми без супроводу. Нам часто доводилося сидіти в літаку, поки літак чистили.

Мені подобалося спостерігати за закулісся в літаку. Мені подобалося спілкуватися зі стюардесами. Я думаю, саме тому мені так подобається літати дорослим, тому що я робив це в юному віці.

Але я знаю, що затримки та перевірки безпеки можуть бути напруженими. Нам просто потрібно дихати, не дозволяти стресу долати нас, і готуватися з цим зручним бюстгальтером і матеріалами для читання, щоб нам не було нудно, поки ми чекаємо! Тому що, як ми всі знаємо, подорожі вимагають великого терпіння!

Ще одна річ, я згадував про це раніше, але я не хочу, щоб ви забули, що з цього моменту і до 14 липня Cacique Intimates проводить свою піврічну розпродаж! Виберіть бюстгальтери, купуйте 1, Отримайте 1 безкоштовно, а всі інші бюстгальтери, купуйте 1, отримайте знижку 1, 50 %. Перевірте це до того, як закінчиться час!