Подорожувати

Як по-справжньому розслабитися в круїзі

Я люблю подорожувати, але я не знаю про you…it мені дійсно дуже важко по-справжньому розслабитися в більшості поїздок. Я перевантажую себе розкладом і зазвичай не отримую достатнього відпочинку.

Нещодавно я пішов на мексиканську Рив’єру з принцесськими круїзами, і це був самий розслабляючий круїз, який я коли-небудь мав! Я хотів поділитися своїми порадами щодо проведення по-справжньому розслабляючого круїзу!

 

Ви здогадуєтеся, що моя перша порада – не перевантажувати себе розкладом! Замовте ті екскурсії, на які ви дійсно дуже хочете відправитися, але обов’язково замовте час, щоб просто нічого не робити…

І, звичайно ж, запишіться на ці спа-процедури, вони того варті! Я замовила манікюр і педикюр і масаж гарячими каменями. Повністю допоміг мені розслабитися!

Професійна порада: запишіться на відвідування спа-салону до круїзу онлайн (до початку круїзу) в дні на морі. Коли ви сідаєте на корабель, ці зустрічі заповнюються!

Будьте в теперішньому моменті і насолоджуйтеся!

Знайдіть кілька місць на борту, які вам подобаються… для мене це було Святилище на “Рубіновій принцесі”. Моя подруга Ненсі і я поверталися туди пару разів. Є номінальна плата.

І ви можете зарезервувати місце для себе на весь день. Ви можете насолодитися післяобіднім чаєм і коктейлями. Це було буквально моє улюблене місце на круїзному лайнері!

Це приємно, розслабляюче і так само, як описано в назві…

Ще один спосіб розслабитися? Купи морозиво! Моя улюблена частина круїзів принцеси… це необмежена кількість морозива і бризок! А хто не любить морозиво?

Ще один tip…do різні враження, які ви ніколи раніше не відчували, наприклад, за столом шеф-кухаря в обраних круїзах принцеси.

Це дивовижний досвід, особливо якщо ви спілкуєтеся з друзями! Ви можете оглянути камбуз і подивитися, де готують їжу для всього корабля! Це абсолютно круто!

Найголовніше у відпочинку під час круїзу – це отримувати задоволення!

Кожного разу, коли я повертаюся додому, я сумую за цим. Я сумую за службою, Я сумую за спокоєм океану і сумую за відпусткою.

Що тобі найбільше подобається в круїзах? У вас є які-небудь поради, щоб забезпечити спокійний Круїз? Я хочу їх почути!

Розкриття інформації: цей пост спонсорується компанією Princess Cruises. Я ділюся з вами тільки тими брендами, які мені подобаються, і ділюся з вами своєю власною думкою.