Салат

Салат з курки з копченою паприкою і домашньою заправкою для ранчо

Я дуже радий поділитися з вами сьогодні, я працював з KitchenAid як учасник свого блогу, запущеного в травні цього року! Це мій другий рецепт, Салат з курки з копченою паприкою і домашньою заправкою для ранчо! Тобі це сподобається, я знаю! Моїм першим рецептом для KitchenAid був смажений цілком люціан в азіатському стилі.

Ці два рецепти є частиною кухонних завдань KitchenAid; вони заохочують нас усіх до того, що ще можна приготувати і підштовхнути себе на кухні. Я люблю їх, тому що кожен з них, в якому я брав участь, насправді був для мене викликом. Розтяжка там, де я хочу піти і де я можу піти на кухню.

Для отримання рецепта, застрибуйте в блог KitchenAid!

Але перш ніж ви вийдете, я хотів показати вам свій щоденник крадіжки (за допомогою фотографій з iPhone)…

 

Принц ( один з наших котів) – це дівчина, і вона переїхала жити до нас пару років тому від моєї сестри. Зараз їй, напевно, 12 або 13 років. Зазвичай вона спить на ліжку собаки або під моїм столом, поки я працюю, або ви можете знайти її на ліжку Чарлі в нашій спальні. Іноді, коли я фотографую, вона трохи цікавиться.

Це був перший раз, коли було більше, ніж просто інтерес…

Вона оглядала місцевість і перевіряла, чи немає поблизу представників влади…

Я не міг повірити в її сміливість(і ці зайві пальці на ногах, вони чудово підходять для крадіжки). Гаразд, я міг би. Вона є кішкою, яка вважає, що вона є собакою, яка має більший вплив, ніж у собак у цьому будинку. Зайве говорити, що я дав їй шматочок курки, коли закінчив знімати цей рецепт і…

Принц “каже”, що їй сподобалося, і сподівається, що ви подивитеся і прокоментуєте мій салат з курки з копченою паприкою і домашньою заправкою для ранчо! 😉

Розкриття інформації: я отримав компенсацію за мою гостьову посаду в блозі KitchenAid. Однак від мене не вимагалося писати цей пост. Думки завжди мої власні, і я працюю тільки з брендами, які мені подобаються.