Подорожувати

Десерти по всьому світу в Epcot, Світ Уолта Діснея

Цього року на свій день народження я вирішив спробувати десерти по всьому світу в EPCOT Walt Disney World. Я почав планувати, досліджувати і заручився підтримкою моєї подруги Сюзанни, щоб вона допомогла мені! Поки Кертіс пив по всьому світу, ми насолоджувалися десертами! Це було дуууже весело!

 

Я ділюся з вами десертами, якими ми насолоджувалися в той день!

По-перше, ну, насправді це був останній десерт, який ми їли за день, але він найближче до початку park…so ви можете отримати його першим або останнім.

Ці кекси з морквяним тортом знаходяться в Sunshine Seasons( фуд-корт), який знаходиться в Future World в EPCOT. Дуже сподобалося це!

Перш ніж потрапити на світову вітрину, ви повинні повернути праворуч і натиснути на порт освіження. Їх версія кроната, пончика з круасаном, приголомшлива! Ви можете отримати його з м’яким морозивом або без нього… і варіанти м’якої подачі-ванільне, шоколадне або ванільно-шоколадне завихрення. Якщо ви питаєте мене, чи варто вам їсти його з морозивом, я скажу, що ви повинні отримати морозиво!

Порада професіонала: з якоїсь причини в цьому кіоску немає ножів, тому я завжди намагаюся принести один з Starbucks з передньої частини парку, або ви можете взяти один у Великобританії або Мексиці… особливо якщо ви ділитеся цим пончиком з іншими!

Якщо ви подивитеся на карту ЕПКОТА, Всесвітня виставка починається зліва в Мексиці, або, якщо ви схожі на нас, ми зазвичай йдемо направо і починаємо з Канади. З якоїсь причини в цей день ми вирушили в Мексику.

Ці чуррос подаються з карамельним соусом, і вони просто ідеальні… ідеальна кількість хрусткої скоринки зовні і жування всередині!

До речі, я пропустив пару “країн” (павільйонів), таких як Китай і американський павільйон, але я обов’язково поділюся з вами з тих областей, які я хочу спробувати або пробував в минулому!

Потім ми поїхали до Норвегії в кафе Kringla Bakeri Og, де у нас був шоколадний мус. Я їв шкільний хліб і теж його люблю!

Коли ми поїхали на мій день народження, атракціон “заморожений назавжди” ще не був відкритий, але з тих пір я повернувся і прокотився на ньому, це прекрасно! Якщо вам подобається фільм, він вам сподобається! Обов’язково отримайте швидкі пропуски для цього!

Ми пропустили Китай, але наступного разу я дійсно хочу купити імбирне морозиво з карамеллю. І ми також пропустили Німеччину…наступного разу я повинен купити карамельні кекси в”карамель-купі”!

Потім ми дісталися до Італії і вирушили в кіоск Gelati, де насолоджувалися тірамісу. Я люблю їх тірамісу і отримую його вже багато років. Ви знаєте, коли у вас хороший тірамісу, а коли поганий, ви розумієте, що я маю на увазі!

У мене в списку є і морозиво Еспресо “Аффогато”, і сендвіч з морозивом!

Ми пропустили Американський павільйон пригод, але мій улюблений там-торт-воронка!

Це була ідеальна “перерва” для нашої пригоди з десертом… Японський голений лід Какігорі, ми купили Райдужний (у нього було чотири смаки) в кафе Кабукі.

Ми пропустили Марокко…у моєму списку була пахлава в кафе “Мандарин”!

У Франції, в булочній-кондитерській Les Halles…Я не міг вирішити, тому ми взяли два десерту! Лимонний пиріг… О боже, хіба він не ідеальний?

Крім того, не забудьте перевірити морозиво з нуля в L’artisan des Glaces у Франції. Я люблю морозиво з кокосового білого шоколаду, коли воно у них є, і їх сезонні сендвічі з морозивом з макаронів просто приголомшливі!

І нутелла beignet…it він такий м’який, м’який і досконалий! Мені також подобається отримувати їх шоколадні круасани… діставати їх і їсти на сніданок на наступний день.

Я б сказав, що ми непогано попрацювали цілий день! І можна з упевненістю сказати, що у мене був приголомшливий день народження!

Нотатки про павільйон Сполученого Королівства ми пропустили, але я начебто хочу спробувати бісквітний торт “Вікторія” в рибному магазині округу Йоркшир, в якому, до речі, є приголомшлива Риба і чіпси!

А в Канаді немає десертів ні в яких кіосках для прогулянок, сумне обличчя!